4 мяса

4 м'яса

Склад
Сир Моцарела, Бекон, Гриби Печериці, Куряче філе, Фірмовий соус Пілаті, Цибуля Марс маринована, Огірок маринований, філе свиняче, філе телятини
Вес 620, г

Голод - не тітка і не дядько! Голод - це почуття гострого відчуття потреби в їжі через нестачу в організмі поживних речовин! Ми готові сперечатися - велоцираптори, тираннозаври, мегалодони і інші легендарні хижаки давніх часів змогли б легко перемогти це почуття, якби тільки скуштували нашу піцу «4 м'яса»! Тому що в начинці відразу 4 сорти відмінних соковитих і ароматних м'яса. Відтепер хай не голод мучить Вас, а Ви створюєте йому тортури !!!

До складу піци входять:

  • бекон з соковитою м'якоттю і тонкими жировими прошарками;
  • свиняче філе;
  • ніжне куряче філе;
  • смачне філе телятини.

В єдину композицію їх об'єднують гриби печериці, мариновані огірочки і цибулька, фірмовий соус «Пілат» та, звичайно ж, - сир моцарелла.

Це поєднання надає піці дуже потужні смакові якості: якщо не цим боротися з голодом, то чим ще? Ми без сумнівів стверджуємо, що з найдавніших часів до сучасної епохи у всьому Всесвіті не було нічого більш м'ясного, ніж ця піца. Тепер, якщо Ви знемагаєте від втоми чи навпаки - бажаєте підзарядитися перед важкою роботою, просто замовте «4 м'яса»! Сили відновляться, справи зрушатся з мертвої точки, а будь-яка робота буде по плечу!