5 сирів з грушею

5 сирів з грушею

Склад
Сир Моцарела, Сир Пармезан, Сир Дор Блю, Сир Брі, Сир Радомер, Соус вершковий, Орегано спеції, груша

Додатково до замовлення

148 грн
в заказі

Чотири пори року ... чотири сторони світу ... чотири пори дня ... піца «Чотири сиру»! Її рецепт вже практично став канонічним, як у «Маргарити», але ми вирішили трохи відійти від класики і запропонувати вам щось більше - 5 сирів в пікантному поєднанні груші! І це найніжніша, найвершковіша і найпримхливіша в приготуванні піца лише для досвідчених кухарів.

У начинку піци входять:

1) сир Дорблю - марка блакитного сиру з Німеччини, він щільний, розсипчастий, має світло-кремовий колір з численними прожилками благородної блакитної цвілі;

2) сир Пармезан - справжній король в італійській династії сирів, він практично не плавиться і не утворює ниток, зі своїм гострим і солонуватим присмаком надає надзвичайної пікантності.

3) сир Моцарелла - класичний м'який італійський сир з волокнистою і податливою текстурою.

4) сир Брі - один з найзнаменитіших французьких сирів, дуже м'який та ніжний на смак, з легкими горіховими нотками.

5) сир Радомер - марка голландського твердого сиру з солодкувато-вершковим смаком.

До складу додатково входить ніжний вершковий соус, орегано і солодка груша, що відтіняють композицію. Ми не станемо стверджувати, що саме наша рецептура найкраща в світі. Але чесне слово, вона до цього дуже близька. І ось чому: сир є одним з тих небагатьох продуктів, який під впливом високої температури повністю змінює свою консистенцію і смакові властивості. Відразу 5 сирів, що належать до абсолютно різних сортів, дають настільки шикарний букет вершкового смаку і настільки ніжну і тягучу консистенцію, що закохують в себе з першого трикутного шматочка! Якщо не вірите, то скуштуйте і переконайтеся самі - нічого вершковішого і ніжнішого, ніж ця піца, Ви точно ніколи не смакували!