Боул

 • Без глютену блюдо не містить рослинний білок (глютен)
  Горошок зелений, Лайм, помідор чері, рис, лосось слабосолений, ікра червона, я...
  300/50 г
  125 грн
 • Без глютену блюдо не містить рослинний білок (глютен)
  Перець болгарський, Маслини, Філе тунця, Лайм, салат айсберг, рис, сир фета, с...
  300/50 г
  125 грн
 • Без глютену блюдо не містить рослинний білок (глютен)
  Кунжут, помідор чері, рис, вугор, груша, соус грецький фірмовий
  270/50 г
  150 грн

Ніша сервісів доставки їжі зайнята настільки щільно, що кожен конкурент намагається запропонувати клієнтам щось своє. Одні пропонують найкращу піцу, інші – найсмачніші суші, ще одні – чудові бургери та салати. І тільки Yummy King пропонує все це відразу, і дещо іще, наприклад, супи, фірмові закуски та боули.

Що таке боул?

О! Це без сумніву легендарна страва. Історія її виникнення така – сам Будда йшов по вулиці після довгої медитації з порожньою мискою, а городяни складали йому туди трошки продуктів: хто що зміг. В результаті вийшов такий собі збалансований набір, де всі компоненти поєднувалися в ідеальній пропорції. Саме слово «боул» означає тарілку або глибоку миску, наповнення її може бути різним, але воно повинно відповідати певним правилам. Найголовніше – продукти повинні бути різноманітними і не перемішуватися між собою.

Які боули пропонує Yummy King?

«Нехай їжа стане вашими ліками, 

Інакше ліки стануть вашою їжею»

© Гіппократ.

Ми пропонуємо три види боула:

 1. З вугром;
 2. З тунцем;
 3. З лососем.

Чи можна віднести боули до фаст-фуду?  Якщо так, то це найправильніший та найбільш корисний його варіант! Наші боули ідеально підійдуть тим, хто стежить за своєю фігурою та здоров'ям. При невеликій кількості калорій, в них присутній повний набір всіх необхідних елементів, включаючи клітковину, жирні кислоти та амінокислоти, а також вітаміни. Шанувальники здорового способу життя можуть звернути увагу, що жоден з наших боулів не містить глютену. Якщо ви обираєте шлях збереження молодості та здоров'я, то сміливо замовляйте їх доставку додому та в офіс.

Про доставку та інші особливості нашого сервісу

Yummy King з'явився в Запоріжжі не так давно, але за дуже багатьма параметрами він у вигідну сторону відрізняється від інших служб доставки їжі. Якщо ви оціните страви з різних кухонь світу, які у нас готують, то зрозумієте, що нам вдалося поєднати невисокий рівень вартості з відмінною якістю пропонованих страв. Але крім відмінної кухні, ми не пасемо задніх по іншим параметрам.

Наша доставка

Доставка проводиться з 12-00 до 00-00, тому навіть якщо Ви захотіли перекусити у той час, коли інші сервіси уже не працюють, Yummy King обов’язково допоможе. Якщо Вам відмовили у доставці наші конкуренти – можете сміливо звертатись до Yummy King. Детально ознайомитись з усіма правилами можна у розділі «Доставка».

Наші бонуси

Ми завжди намагаємося заохочувати своїх клієнтів, тому пропонуємо систему знижок та бонусів. Такий підхід допомагає вам зберегти свої гроші (або на ту ж суму замовляти набагато більше різних страв), а нам дозволяє бути впевненими в тому, що клієнти залишилися задоволені. Детальніше дізнатися про всі пропозиції можна в розділі сайту «Акції».

Якщо ви вирішили замовити боул від Yummy King з доставкою додому або в офіс, неважливо з якою метою – просто спробувати, або вже за звичкою на обід або вечерю, то можете бути впевнені, що він виправдає ваші найкращі сподівання. Можете набирати номер, вказаний на сторінці, кур'єр вже готовий до виїзду!