Чеддер

Чеддер

Склад
Сир Моцарела, Шинка, Фірмовий соус Пілаті, Огірок маринований, ковбаски козацькі, куряче філе копчене, Сир Чеддер, Соус сирний

Додатково до замовлення

164 грн
в заказі

Сирно-вершковий Бум! Неінформативно і занадто емоційно? А інакше не описати. Знаєте, чим знаменитий сир Чеддер, який дав назву цій піці? Це найпопулярніший сорт в Великобританії (до речі, названий він так за місцем початкового виробництва - села Чеддер графства Сомерсет) і це другий за популярністю сорт сиру в США. Він має яскраво виражений вершковий смак з легкими горіховими нотками.

Для приготування такого сиру використовують незбиране молоко. Загорнутий у тканину, він дозріває від 60 днів до півроку, а в деяких випадках до 5 років. Найчастіше чеддер випускають у формі циліндра вагою 26-36 кг. В нашій піці його ніжність відтіняється смаком шинки, маринованих огірочків і козацьких ковбасок. Поєднання оцінять як любителі класичних видів піци (наприклад, Пепероні), так і ті, кому до вподоби екзотичні варіанти піци (наприклад, Азіатська).

До Вас завітали друзі? Ви зголодніли і втомилися настільки, що готувати неможливо, а сили відновлювати потрібно? А можливо, Ви просто закохані в цей ніжний смак? У будь-якому випадку телефонуйте нам. Кур'єр з піцою Чедер вже виїжджає!